دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1467
تعداد نوشته ها : 8
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
GraphistThem273

تعمیر و تنظیمم آن توسط متخصص کار آزموده انجام شود. و از تعمیر و نگهداری آسانی نیز برخوردارند. عملکرد آن ها با هر دو برق تک فاز و سه فاز نیز قابل انجام است. قیمت پمپ سه فاز از پمپ یک فاز بیشتر است.از عوامل دیگر تاثیر گذار در قیمت پمپ کیفیت همه ی قطعات آن است.آب سرد یا آب گرم بودن کارواش صنعتی نیز در قیمت موثر است. این دستگاه دارای دو نمونه صنعتی، نیمه صنعتی است که هر یک دارای ساختار مختلفی می باشند. پمپ آب کارواش یا واترجت در مصارف خانگی و همچنین مصارف صنعتی کاربرد دارد. کارواش برتولینی چیست و چه کاربردهایی دارد؟ در صنایع مختلفی مانند اتوماسیون صنعتی، کارخانه جات و حتی کشاورزی کاربرد دارد. پمپ پیستونی سری RX400 یکی از انواع آن محسوب می شود که در ادامه توضیح داده خواهد شد. یکی از پمپ های برند برتولینی، پمپ پیستونی می باشد که در چندین سری تولید می شود.


رایج ترین موارد فروش پمپ پیستونی آب برتولینی در کارواش های تجاری و صنعتی است. از جمله ی معروف ترین پمپ های تولیدی این شرکت، پمپ پیستونی برتولینی می باشد که در ادامه کاتالوگ پمپ پیستونی برتولینی نیز ارائه شده است. در انتخاب کنترلر آبیاری مهم ترین نکته تعداد ایستگاه مطلوب یا مورد انتظار کاربر می باشد. در کنار تجهیزات دستی نظافت و شستشوی خودرو، تجهیزات و دستگاه های اتوماتیک قرار دارند. نازل ها در یک کارواش دستی خانگی در انواع مختلف طراحی می شوند که متناسب با نوع آلودگی می توان نازل مناسب را انتخاب نمود. این پمپ ها اکثرا محصول کشورهای آلمان ، ایتالیا و چین است و به صورت یک پکیج کامل شامل شیلنگ ، سیم و یا تفنگ آب پاش عرضه می گردد. روغن را تعویض کنید و در شرایط رطوبت بالا تعویض روغن در فواصل کمتری صورت گیرد. در صورت نیاز تعویض شود. شکل پمپ پیستونی آب در این برند به گونه ایست که قابلیت اتصال به موتور را به دو صورت کوپل مستقیم و کوپل شاسی شده داراست. یکی از مهمترین تفاوت ها بین کارواش های صنعتی و خانگی در موتور دستگاه می باشد. موتور پمپ دستگاه وظیفه ایجاد آب با فشار بالا را بر عهده دارد بطوریکه آب به صورتی پر فشار از قسمت انتهایی شیلنگ (تفنگی) که دارای نازل است خارج می شود.


توصیه می شود نازل و پمپ از روی جدول مناسب انتخاب شوند. این مدل پمپ ها مناسب مواردی تا 5 بار می باشند. از دیگر کاربردهای این نوع پمپ می توان به مواردی نظیر: انواع مختلفی از کارواش ها، سمپاش پشت تراکتوری، سمپاش فرغونی و زنبه، شست و شوی معابر و جداول خیابان ها، خدمات شهری شهرداری، تزریق فشار قوی سیالات رقیق، تست لوله های گاز، آب و مخازن و همچنین پالایشگاه ها و انواع کارخانه ها اشاره نمود. در حالت کلی یک دستگاه کارواش از لحاظ منبع تغذیه به دو دسته اصلی تقسیم بندی می شود که از هر یک از آن ها می توان بر اساس مکان مدنظر و نوع آلودگی ها استفاده کرد. جهت جلوگیری از ورود آب به محفظه اصلی شیر اتوماتیک بایستی به حالت افقی به سر شیر آب که به صورت عمودی است نصب گردد. این سیستم های مه پاش را به صورت فیتینگی یا پیچی طراحی و اجرا می کنند.


در این نوع مه پاش به علت عدم استفاده از پمپ، آب با فشار کم (همان فشار آب شهری) از نازل عبور می کند و قطر ذرات خروجی زیاد است و دمای محیط حداکثر ۲ تا ۴ درجه خنکتر می شود. در حالیکه نازل بسیار کوچکتر از اندازه مناسب(با در نظر گرفتن جدول دبی و فشار پمپ) باشد نمی توان اجازه داد پمپ با فشار بیش از حد مجاز کار کند و جریان اضافی بای پس خواهد شد. احتیاط: پنج تنظیم (2) را پس از تنظیم با یک قطره چسب مخصوص لاک و مهر کنید تا افراد متفرقه آن را بدون اجازه دستکاری نکنند. می شود. برای تحقق این هدف نیازمند یک سیستم آبیاری قطره ای استاندارد وبا قطعات با کیفیت هستیم. این ابزار کاربردی باعث میشود تا بتوانید در مدت زمان کوتاهی، محیطهای مورد نظر خود را آبیاری کنید. یکی از بزرگترین مزایای سیستم آبیاری هوشمند، صرفه جویی در مصرف آب است.


https://abniro.com/misting-system-overall/

دسته ها :
سه شنبه هفدهم 3 1401
X