دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1467
تعداد نوشته ها : 8
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
GraphistThem273

در مدت کمتر از یک ماه موارد جدید کرونا در نپال یک هزار و دویست برابر شده است. هند به کانون اصلی اوج گیری بیماری کووید ۱۹ در جهان تبدیل شده است. کشور‌های همسایه هند نیز از شیوع این بیماری در همسایگی خود در امان نبوده اند. نپال یکی از کشور‌های همسایه هند است که به شدت تحت تاثیر شیوع کرونا قرار گرفته است. روز گذشته بالاترین تعداد موارد جدید ابتلا به بیماری کووید ۱۹ از زمان شروع این بیماری در نپال ثبت شد.

مراکز درمانی و بیمارستانی نپال که منابع و تجهیزات کافی در اختیار ندارند بیش از توان وظرفیت خود با بیماران کرونایی مواجه شده اند. روز گذشته نتایج تست کرونای پنج عضو پارلمان نپال نیز مثبت شد. موارد ابتلا به کووید ۱۹ در نپال روز به روز در حال افزایش است. شماری از کوهنوردانی که در نپال هستند از این کشور تخلیه شده اند آن هم پس از آنکه در یکی از پایگاه‌های کوهستانی مواردی از کرونا مشاهده شد.

کریستی لو استاوت خبرنگار شبکه در این خصوص گفت: سازمان جهانی بهداشت درباره افزایش موارد ابتلا به کووید ۱۹ در جنوب شرق آسیا هشدار داده است. البته همچنان هند کانون موج جدید کرونا در این منطقه است. مسئولان یونیسف نیز درباره شیوع شدید کووید ۱۹ در این منطقه هشدار داده اند. به گفته جرج لاری آجی مدیر منطقه‌ای یونیسف در جنوب آسیا، موج جدید و مرگبار کرونا در این منطقه همه را تهدید می‌کند و ممکن است این موج بیماری سبب از بین رفتن دستاورد‌های جهانی شود که به سختی در مقابله با بیماری همه گیر کوید- ۱۹ به دست آمده است.

از اواسط ماه آوریل تاکنون، میانگین هفتگی موارد جدید ابتلا به کووید ۱۹ در نپال به میزان یک هزار و دویست درصد افزایش یافته است. صلیب سرخ هشدار داده است که احتمال دارد در آینده نزدیک، شیوع کرونا در نپال نیز وضعی همانند هند پیدا کند.

دسته ها :
شنبه هجدهم 2 1400


در مقابل اگر فشار آب بیش از میزان مورد نیاز باشد می تواند سبب آسیب دیدگی و تخریب سطح گردد. با توجه به افزایش آب مصرفی بر روی کرهی زمین و با بالا رفتن جمعیت و کاهش منابع آب موجود دانشمندان و متخصصان راهکارهای متعددی برای ان در نظر گرفته و ارائه دادهاند که بسیار پرکاربرد بوده و به وسیلههای متعدد قصد دارند که این راهکارها را به تمام مردم ارائه دهند.یکی از این راهکارها تایمر دیجیتال آب است.در بیشتر نقاط ایران به خصوص کشورهای اروپایی که از نظر فرهنگی هم پیشرفت بیشتری داشتهاند به وسیلهی تایمر دیجیتال آب موجود را مدیریت میکنند و برای ان برنامهریزی کردهاند تا از افزایش مصرف آب جلوگیری کنند این امر نیز موجب بهبود رشد گیاهان و تولید محصول بیشتر و با کیفیتتر میشود.آبیاری اتوماتیک یا اتوماسیون یک نوع آبیاری است که مقدار اب مصرفی گیاهان و مقدار زمان ان برای رشد با استفاده از اتوماسیون کنترل میشود به عبارتی هم از مصرف بیش از حد اب جلوگیری میشود و هم گیاهی شادابتر پرورش خواهید داد. قابلیت اتصال به سنسورهای مختلفی مثل سنسور باران و یا رطوبت خاک را دارد. اما یک نوع دیگر از کارواش ها کارواش صنعتی می باشد، همانگونه که از اسم این کارواش ها نیز مشخص است این کارواش ها برای صنایع کاربرد دارد، البته باید توجه داشت که این کارواش ها به دو صورت می باشد، دسته ی اول کارواش صنعتی کوپله ی فابریک می باشد که به صورت پکیج و به صورت وارداتی وارد کشور می شود ولی قیمت این پکیج کارواش قیمت بالای می باشد، نوع دیگر از این کارواش های صنعتی کارواش های کوپله ی فابریک شرکت جامکو صنعت می باشد که در این نوع از کارواش های صنعتی پمپ کارواش به یک الکتروموتور متصل شده و الکتروپمپ کارواش از طریق متصل کننده هایی به شاسی وصل شده و که شاسی دارای چرخ می باشد، بعد از اتصال به شاسی متعلقات دستگگاه مانند شیلنگ و لانسر به دستگاه متصل شده و کارواش صنعتی کوپله شده ی داخل مونتاژ می گردد.

مصرف کنندگان حرفه ای، پمپ کارواش با فشار آب بالا می خرند تا کار بیشتری در طول روز انجام دهد. پمپ کارواش صنعتی در مدل های متنوع و با ویژگی های مختلف تولید شده و به دلیل همین تنوع، کاربرد های وسیعی در صنایع مربوطه دارد. ۴٫این کارواش فشار قوی اولین کارواش آب گرم صنعتی بابدنه کاملا استیل میباشد. برای اینکه متوجه شوید در کدام شرکت کیفیت تولید پمپ کارواش صنعتی بالاتر می باشد حتماً بررسی کنید که آن شرکت محصولات خودش را تحت چه لایسنسی تولید میکند. شما باید سعی کنید مناسب ترین قیمت را برای محصولات با کیفیتی که خریداری می کنید پرداخت نمایید. قیمت واترجت صنعتی چگونه تعیین می شود؟ البته پمپ کارواش صنعتی در انواع مختلفی وجود دارد و شما باید بر اساس کاربردهای آنها و همچنین عملکرد های مختلفی که در گذشته از خودشان نشان دادهاند بهترین آنها را برای مجموعه خودتان انتخاب کنید. PSI فشاری که موتور وارد می کند را نشان می دهد. 1. وقتی خانه نیستید گلها و باغچهی شما را آبیاری کند. البته در حالت کلی معمولاً های کارواش صنعتی را از لحاظ کارکرد و عملکرد به دو دسته تقسیم می کنند که عبارتند از پمپ جابجایی مثبت و پمپ سانتریفیوژ که دارای انواع مختلف با اسم های مختلفی هم هستند.در دسته پمپ های جابجایی مثبت از پمپ کارواش صنعتی میتوانیم مهمترین آنها را پمپ رفت و برگشتی با پیستون، پمپ دیافراگمی، پمپ شیمیایی، پمپ مگنتی، دوزینگ پمپ و لوپ پمپ بدانیم.

در زمینه پمپ های سانتریفیوژی از پمپ کارواش صنعتی هم می توانیم پمپ آب و فاضلاب و پمپ خودمکش، پمپ سانتریفیوژ عمودی، بامپ سانتریفیوژ چند طبقهای و … در تمامی رده های مختلف دستگاه کارواش صنعتی امکان تنظیم و کنترل فشار با توجه به نوع عملیات، جنس سطح، نوع و شدت آلودگی وجود دارد. کارواش های کوچکتر از موتورهای متحرک استفاده می کنند. یکی از پر کاربردترین پمپ کارواش های مخصوص سطح از 2 نازل روتاری (دوار) استفاده می کند. پمپ: اکثر پمپ های به کار رفته در کارواش های خانگی به صورت پمپ محوری هستند که کیفیت متوسطی دارند. شما برای خرید پمپ کارواش صنعتی باید به سراغ مجموعه هایی بروید که هم از اصالت برخوردار باشند و هم کیفیت کار آنها بسیار مناسب باشد. احتمالاً شما هم میدانید که در بسیاری از کارواش ها برای شستشوی خودروها از پمپ کارواش صنعتی استفاده می شود. دستگاههای کارواش صنعتی آب گرم: همانند دستگاههای آب سرد، کارواش آب گرم نیز به انجام عملیات سنگین نظافتی در صنایع گوناگون مورد استفاده قرار میگیرند. شیوه عملکرد پمپ کارواش صنعتی به این گونه است که انرژی مکانیکی را به آب انتقال می دهد و با این عمل باعث بالا رفتن فشار آب می شود.

کدام از این پمپ ها یی که در لینک 

https://iran-pump.com/hunter/

 نامبرده می توانند در شرایط خاصی مورد استفاده قرار بگیرند که شما باید بر اساس آن شرایط و کاربردی که خودتان از پمپ انتظار دارید نسبت به خرید آنها اقدام کنید. پمپ اینتر پمپ ایتالیا و پمپ برتولینی ایتالیا ، البته بدون شک برای شما هم علاوه بر کیفیت قیمت محصولات از اهمیت بالایی برخوردار است. کارایی بالا، کیفیت عالی و قیمت ارزان 3 عامل اصلی موفقیت این برندها به شمار می روند. بعضی از این تجهیزات بصورت کاردکی یا تیغه ای و بعضی دیگر بصورت دوار یا متغیر هستند. پمپ پیستونی کارواش اینترپمپ WS151 پمپ های پلانجری یا پیستونی فشار بالا در جنس های متنوع از جمله چدن، استنلس استیل و … CP قدرت پاک کنندگی: این حاصلضرب GPM در PSI است و قدرت پاک کنندگی کلی یک کارواش را نشان می دهد. طی هفتههای اخیر مسوولان صنفی کشور بارها به بسته بودن واحدهای صنفی و فعالیت بانکها و سازمان امور مالیاتی و غیره با توجه به شرایط اقتصادی سخت اصناف انتقاد کردهاند و در نهایت اتاق اصناف به ستاد ملی کرونا پیشنهاد داد که مشاغل گروه ۲ که بیشترین واحدهای صنفی را شامل میشود، در شرایط قرمز نیز با تشدید پروتکلها مجاز به فعالیت باشند.

دسته ها :
شنبه هجدهم 2 1400
X